Autosalon 2011 v Brně otevře své brány již tuto sobotu

Pro veřejnost bude letošní Autosalon v Brně otevřen od 4. do 9. června 2011. Návštěvníci se mohou těšit nejen na plejádu významných novinek pro sériovou výrobu a na pozoruhodné koncepty automobilů budoucnosti, ale i na bohatý doprovodný program. Milovníky veteránů to bude do Brna táhnout na výstavu Classic Show aneb Zlatá 60. a 70. léta, jejíž součástí bude sraz youngtimerů. Příznivci rychlých kol by si zase neměli nechat ujít výstavu Motorsport Expo.

Ve dnech 4. až 8. června bude výstaviště otevřeno od 9 do 18 hodin, ve čtvrtek 9. června se brány Autosalonu 2011 definitivně uzavřou o hodinu dřív, tedy v 17 hodin. Celodenní vstupné je 150 Kč, zlevněné stojí 120 Kč a rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti přijde na 250 Kč.

Mezi sériově vyráběnými automobily bezesporu zaujmou nové vozy Audi RS3 Sportback a A6, Citroën DS4, Hyundai i40, Elantra a Veloster, Kia Optima a Rio, Peugeot 508 a 3008 HYbrid4, Range Rover Evoque a mnoho dalších. Konceptům bude vévodit Škoda Vision D, ale své obdivovatele si určitě najdou také francouzské elektromobily Peugeot EX1 nebo Citroën Survolt. Jen kousek od sériové podoby má koncept Opel Zafira Tourer. Své místo v expozicích budou mít samozřejmě i automobily s alternativními pohony, jako je Citroën C-Zero a Peugeot iOn, Opel Ampera nebo malosériově vyráběný italský elektromobil Tazzari Zero.

Datum zveřejnění: 1. 6. 2011
Zpět na seznam novinek