Náš příběh

Po získaných zkušenostech v dealerství značek VW, Audi a Porsche se v mé hlavě rodily myšlenky na to, jak bych mohl poskytoval lepší a individuálnější služby klientům.

V roce 1999 jsem zhmotnil své představy, přání a myšlenky a vrhl se po hlavě do podnikání s jedním náhradním autem a brigádníkem, který se postupem času stal mým prvním zaměstnancem, a začal jsem klientům nabízet osobní přístup a nadstandardní služby.

Servisní služby jsem zpočátku zprostředkovával. Nabídl jsem vyzvedávání aut u klientů a zapůjčení náhradního vozidla, což v té době servisy nedělaly, a zákazníci to ocenili. Postupem času se ukázala potřeba mít vlastní servisní zázemí, k tomu postupně přibývali další zaměstnanci. Mezi tím rostl požadavek na více náhradních aut, proto jsme naší „flotilu“ z jedné starší Škody Felicia combi rozšiřovali o nová auta všech kategorií.

V roce 2005 se na mě obrátil jednatel firmy, se kterou jsme od začátku spolupracovali a vznesl požadavek na operativní leasing. Stál jsem před rozhodnutím, zda mu ho zajistit přes někoho a tím přijít do budoucna o našeho velkého klienta na servis. Rozhodl jsem se pro pořízení automobilu a dané firmě jsme tak poskytli náš první operativní leasing. Později se to ukázalo jako dobré rozhodnutí a dnes patří dlouhodobý pronájem mezi hlavní pilíře naše činnosti spolu se správou vozových parků nejen firmám, ale i jednotlivcům, kteří oceňují náš přístup, kvalitu, nadstandardní a individuální služby. Kromě toho jsme postupně rozšířili naše zaměření o prodej aut, jak nových tak zánovních a o další navazující činnosti, aby naše služby klientům byly komplexní.

Díky stabilnímu týmu zaměstnanců, z nichž většina u nás pracuje přes 15 let, a pečlivě vybraných partnerů se nám daří udržet vysokou úroveň poskytovaných služeb. Kvalitu a stabilitu firmy deklarujeme i přestěhováním do nově zrekonstruovaných prostor v září roku 2023. Samozřejmostí je špičkové servisní vybavení, diagnostika, ruční mytí, ale také jsme chtěli vytvořit příjemný prostor, kde se s Vámi rádi potkáváme u dobré kávy nejen nad pracovními tématy. Jsme rádi, že se s námi cítíte dobře a vracíte se k nám. Každý zaměstnanec ví, že klient je na prvním místě a jsme tady pro něj. Naši zákazníci to oceňují a díky tomu počet loajálních klientů neustále narůstá. S mnohými spolupracujeme již od samého začátku, téměř 25 let, a s mnoha z nich již spolupráce přešla v přátelství. To je pro mě velmi zavazující. Závazek do budoucna jak pro mě, tak pro všechny mé zaměstnance poskytovat co nejlepší služby, ale zejména k férovému jednání a k tomu, že se na nás vždy budete moct plně spolehnout.Jaromír Ptáček