Náš příběh

Po získaných zkušenostech v dealerství značek VW, Audi a Porsche se rodily v mé hlavě myšlenky na to, jak bych mohl poskytoval lepší a individuálnější služby klientům.

V roce 1999 jsem zhmotnil svoje představy, přání a myšlenky a vrhl se po hlavě do podnikání s jedním náhradním autem a jedním brigádníkem, který se postupem času stal mým prvním řádným zaměstancem a začal jsem klientům nabízet osobní přístup a nadstandardní služby.

Servisní služby jsem zpočátku zprostředkovával, nabídl jsem vyzvedávání aut u klientů a zapůjčení náhradního vozidla, což v té době servisy nedělaly a zákazníci to ocenili. Postupem času se ukázala potřeba mít svoje servisní zázemí, k tomu přibývali postupně další zaměstnanci. Mezi tím rostl požadavek na více náhradních aut, proto jsme naší „flotilu“ z jedné starší Škody Fabie combi rozšiřovali za nová auta všech kategorií. V roce 2005 se na mě obrátil jednatel firmy, s kterou jsme od začátku spolupracovali a vznesl požadavek na operativní leasing. Stál jsem před rozhodnutím, zda mu ho zajistit přes někoho a tím přijít do budoucna o našeho velkého klienta na servis. Rozhodl jsem se, že jsme auto pořídili a firmě operativní leasing poskytli. Ukázalo se to později jako dobré rozhodnutí a dnes patří dlohodobý pronájem mezi naše hlavní pilíře činnosti spolu se správou vozových parků firmám, ale i jednotlivcům, kteří oceňují náš přístup, kvalitu služeb a  nadstandardní individuální služby . Kromě toho jsme postupně rozšířili naše služby o prodej aut, jak nových tak zánovních a dalších navazujících činností, aby naše služby klientům byly komplexní.

Díky stabilnímu teamu zaměstnanců, z nichž většina je u nás přes 10 let a někteří již o mnoho déle a pečlivě vybraných partnerů se nám daří udržet vysokou úroveň poskytovaných služeb. Každý zaměstatnec ví, že klient je na prvním místě a jsme tady pro něj. Naši zákazníci to oceňují a díky tomu o ně nepřicházíme a jsou k nám velmi loajální. S mnohými spolupracujeme již od samého začátku, přes 20 let, a se spousty již spolupráce přešla v přátelství. To je pro mě velmi zavazující. Závazek do budoucna jak pro mě, tak pro všechny mé zaměstnance poskytovat co nejlepší služby, ale zejména k férovému jednání a k tomu, že se na nás vždy budete moct plně spolehnout.Jaromír Ptáček