Profil firmy

P CAR je zavedená společnost působící na trhu od roku 1999 s bohatými zkušenostmi v oblasti servisu, pronájmu, obchodu a financování automobilů.

Našimi zákazníky jsou významné tuzemské i zahraniční společnosti, velvyslanectví, ale i lékaři, advokáti, umělci a vůbec všichni, kdo potřebují kvalitní, rychlé a spolehlivé služby nejen pro svůj vůz, ale i pro sebe. Hlavní důraz klademe na kvalitu služeb a osobní přístup ke každému klientovi. Zkuste také poznat rozdíl mezi běžným „konfekčním“ servisem a službami „šitými na míru“ přesně pro Vás podle Vašich potřeb a představ.

Za naším jménem stojí prvotřídní servis pro Vás a Vaše vozidlo, profesionální poradenství, kvalita a spolehlivost. Již více než dvacet let děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. Důvěra v nás a rostoucí zájem o naše služby nás velmi zavazuje.

Jak a proč se stát naším klientem

Jste jednatelem nebo majitelem společnosti s menším či větším vozovým parkem, nebo vlastníte jedno vozidlo a nemáte vy nebo vaši zaměstnanci čas jezdit do servisu? Jste nespokojeni s Vaší stávajícím servisem? Je pro vás Váš čas a čas Vašich zaměstnanců drahý? Máte rádi osobní přístup, serióznost, ochotu? A v neposlední řadě chcete ušetřit na nákladech na Vaše firemní vozidla? Kontaktujte nás.

Než odzkoušíte poprvé naše služby, rádi bychom se s vámi potkali osobně, abychom s Vámi analyzovali Vaše potřeby a případné specifické požadavky. Zkrátka chceme Vás poznat, protože víme, že se Vašemu vozu u nás bude líbit a Vy si si naše služby zamilujete… Je to o Vás a o Vašich přáních.

Filozofie

Naším přáním je dlouhodobá spolupráce s klientem, proto poskytujeme komplexní a kvalitní služby vedoucí k naprosté spokojenosti a pohodlí, ale hlavně k důvěře vůči nám.

U nás se budete cítit jako VIP klient.