Profil firmy

P CAR je zavedená společnost působící na trhu od roku 1999 s bohatými zkušenostmi v oblasti servisu, pronájmu, obchodu a financování automobilů.

Našimi zákazníky jsou významné tuzemské i zahraniční společnosti, velvyslanectví, ale i lékaři, advokáti, umělci a vůbec všichni, kdo potřebují kvalitní, rychlé a spolehlivé služby nejen pro svůj vůz, ale i pro sebe. Hlavní důraz klademe na kvalitu služeb a osobní přístup ke každému klientovi. Zkuste také poznat rozdíl mezi běžným „konfekčním“ servisem a službami „šitými na míru“ přesně pro Vás podle Vašich potřeb a představ.

Za naším jménem stojí prvotřídní servis pro Vás a Vaše vozidlo, profesionální poradenství, kvalita a spolehlivost. Již více než dvacet let děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. Důvěra v nás a rostoucí zájem o naše služby nás velmi zavazuje.

Náš příběh

Po získaných zkušenostech v dealerství značek VW, Audi a Porsche se rodily v mé hlavě myšlenky na to, jak bych mohl poskytoval lepší a individuálnější služby klientům.

V roce 1999 jsem zhmotnil svoje představy, přání a myšlenky a vrhl se po hlavě do podnikání s jedním náhradním autem a jedním brigádníkem, který se postupem času stal mým prvním řádným zaměstancem a začal  jsem klientům nabízet osobní přístup a nadstandardní služby.

Servisní služby jsem zpočátku zprostředkovával, nabídl jsem vyzvedávání aut u klientů a zapůjčení náhradního vozidla, což v té době servisy nedělaly a zákazníci to ocenili. Postupem času se ukázala potřeba mít svoje servisní zázemí, k tomu přibývali postupně další zaměstnanci. Mezi tím rostl požadavek na více náhradních aut, proto jsme naší „flotilu“ z jedné starší Škody Fabie combi rozšiřovali za nová auta všech kategorií. V roce 2005 se na mě obrátil jednatel firmy, s kterou jsme od začátku spolupracovali a vznesl požadavek na operativní leasing. Stál jsem před rozhodnutím, zda mu ho zajistit přes někoho a tím přijít do budoucna o našeho velkého klienta na servis. Rozhodl jsem se, že jsme auto pořídili a firmě operativní leasing poskytli. Ukázalo se to později jako dobré rozhodnutí a dnes patří dlohodobý pronájem mezi naše hlavní pilíře činnosti spolu se správou vozových parků firmám, ale i jednotlivcům, kteří oceňují náš přístup, kvalitu služeb a  nadstandardní individuální služby . Kromě toho jsme postupně rozšířili naše služby o prodej aut, jak nových tak zánovních a dalších navazujících činností, aby naše služby klientům byly komplexní.

Díky stabilnímu teamu zaměstnanců, z nichž většina je u nás přes 10 let a někteří již o mnoho déle a pečlivě vybraných partnerů se nám daří udržet vysokou úroveň poskytovaných služeb. Každý zaměstatnec ví, že klient je na prvním místě a jsme tady pro něj. Naši zákazníci to oceňují a díky tomu o ně nepřicházíme a jsou k nám velmi loajální. S mnohými spolupracujeme již od samého začátku, přes 20 let, a se spousty již spolupráce přešla v přátelství. To je pro mě velmi zavazující. Závazek do budoucna jak pro mě, tak pro všechny mé zaměstnance poskytovat co nejlepší služby, ale zejména k férovému jednání a k tomu, že se na nás vždy budete moct plně spolehnout.

Jaromír Ptáček

Jak a proč se stát naším klientem

Jste jednatelem nebo majitelem společnosti s menším či větším vozovým parkem, nebo vlastníte jedno vozidlo a nemáte vy nebo vaši zaměstnanci čas jezdit do servisu? Jste nespokojeni s Vaší stávajícím servisem? Je pro vás Váš čas a čas Vašich zaměstnanců drahý? Máte rádi osobní přístup, serióznost, ochotu? A v neposlední řadě chcete ušetřit na nákladech na Vaše firemní vozidla? Kontaktujte nás.

Než odzkoušíte poprvé naše služby, rádi bychom se s vámi potkali osobně, abychom s Vámi analyzovali Vaše potřeby a případné specifické požadavky. Zkrátka chceme Vás poznat, protože víme, že se Vašemu vozu u nás bude líbit a Vy si si naše služby zamilujete… Je to o Vás a o Vašich přáních.

Filozofie

Naším přáním je dlouhodobá spolupráce s klientem, proto poskytujeme komplexní a kvalitní služby vedoucí k naprosté spokojenosti a pohodlí, ale hlavně k důvěře vůči nám.

U nás se budete cítit jako VIP klient.